Ilze

Ak jel....Reizem liekas,ka Jūs mani pazistat un zinat ari cilvēkus,kas apkārt🤭

Paldies par izsmeļosajām atbildēm!!!Tās paradija to,ko es redzēju,bet negribēju pieņemt


Signija

Liels paldies par atbildi, esmu šokēta par to, cik daudzas lietas ir patiesas neko nezinot par mani. Grūti pieņemt realitāti, ka kāds cits to uzraksta no malas, bet liels paldies, šis palīdzēja atvērt acis uz situāciju.


Renāte

Esmu šokēta. Liels paldies par konsultāciju. Kā viss var būt tik viens vienā? Sāku sevi tagad vairāk saprast. Vēlreiz - liels paldies!Austra

Atradu Elīnu īstajā laikā un vietā! Apraksts tika saņemts plašs un interesants. Darbs un laiks tika ieguldīts varens. Paldies jums! :)


Zane

Paldies par trāpīgo, precīzo attiecību skaidrojumu.
Gundega

No sirds pateicos, Elīna! Jums piemīt liels talants✨


Līga

Ļoti pārsteidza fakti, situācijas, kas ieskicējās, līdz niansēm!

Paldies, nostriprināja pārliecību par lietām.


Kristīne

Paldies , ļoti smalki un labi aprakstīts 


Dace

Paldies! pasūtīju pirmo reizi, par pagātni viss ir perfekti pateikts, vnk ģeniāli! Par turpmāko.... to varēs spriest pec kāda laika!


Ineta

Biju ļoti pārsteigta, cik precīzi Elīna visu uzrakstīja, kā es jūtos uz šo brīdi, liekas viņa izjuta visas emocijas, ko es jūtu. Elīnai tiešām ir talants, talants palīdzēt citiem ieskatīties sevī, iedegt citu tumsā mazu gaismu. Paldies!


Sintija

Paldies, Elīna! Saziņa bija ātra un ļoti ērta. Tā kā mani abi jautājumi nebija tie vienkāršākie, kā rezultātā nav iespējams uzreiz gūt 💯 rīcības plānu nākotnei, ieviesāt nedaudz skaidrību, kam pievērst uzmanību un uz ko vairāk koncentrēties vai uzmanīties. Žēl, ka nav iespējams saņemt plānu, ko darīt, lai novērstu likstas, uzlabotu visu, t.sk., materiālo nodrošinājumu, kā arī savu dzīves vietu. Bet ieskatu un izpratni guvu. Pārlasīju vairākas reizes, lai izprastu, gan jau pārlasīšu vēl un vēl. 

Jūs, 💯 esat ļoti prasmīga un labi protat pasniegt informāciju. Spējat ieskatīties un nolasīt to, kas citiem ir slēgts. Lasot skaidrojumus, atbildes rodas vēlēšanās vēl vairāk uzzināt. Man jāsaprot, kà pareizi jāuzdod jautājumi, lai gūtu maksimāli atbildes un nepaliktu jautājumi!  Es labprāt vērsīšos atkārtoti pie jums, jo guvu vislabāko pieredzi. Noteikti ieteikšu jūs arī citiem.  


Elīna

Liels paldies Elīnai par atbildes sniegšanu. Wow, esmu patīkami pārsteigta. Noteikti pirmā taroloģe, kura tik precīzi un galvenais tik plaši un saprotami aprakstija situāciju. Noteikti iesaku! Kā arī griezīšos vēl. Liels, liels paldies Elīn Jums par skaidrības ieviešanu! Lai Jums silti un gaiši svētki! ❤️


Sanita

Ļoti izsmeļošs un niansēts izklāsts, kas ļaus virzīties pretim labākām attiecībām. Patīkams komunikācijas stils, jūtot iedziļināšanos jautājuma būtībā. Ja būs nepieciešams, tad noteikti sazināšos atkārtoti. Sirsnīgs paldies.


Gints

Paldies! Noteikti bieži varat dzirdēt cik ļot viss ir precīzi! Biju par Taro kārtīm skeptisks un vispār par zīlēšanu, kā tādu.

Jūs esat fantastiska!


Sanda

Ļoti precīzi un atbilstoši! Noteikti iesaku ja ir vajadzīga palīdzība lietu/ attiecību skaidrībai.


Daiga

Ļoti precīzas atbildes , viss teiktais atbilst. Paldies.


Rita

Atbilde ir izsmeļoša, ņemot vērā to, ka par mani nezināt nekādus faktus. Iespējams, ka vajadzēja man mazliet uzrakstīt par sevi, tad arī atbilde būtu skaidrāka. Esmu apmierināta, paldies par ieguldīto darbu! Iespējams, ka griezīšos pie Jums vēl kādā jautājumā.


Elizabete

Esmu patīkami pārsteigta,  cik ļoti precīzi Elīna aprakstīja manu situāciju, jo tika minēti arī tādi fakti, par kuriem pat nejautāju un zināju tikai es. Elīna palīdzēja paskatīties uz situāciju no malas un labāk izprast to. Pilnīgi noteikti varu tekit , ka Elīnai ir spējas ieskatīties tur, kur lielākajai daļai cilvēku nav lemts ieskatīties , kā arī spēj dot padomus, kā labāk rīkoties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. 


Andra

Paldies, ļoti precīzs lasījums! Apstiprināja to, ko iekšēji sevī jutu, bet nebiju līdz galam atzinusi. Dziļš lasījums, paldies!


Anastasija

Ļoti kodolīgi, skaidri un saprotami. Paldies!Baiba

Paldies par konsultāciju. Ļoti noderīga, jo lika uz situāciju paskatīties savādāk. Iesaku visiem, kuriem galva domu pilna, bet varianti situācijas atrisinājumu nav. Paldies vēlreiz arī par attieksmi sniedzot konsultāciju


Vineta

Labdien, Elīna! Paldies liels par atbildi. Esmu ļoti pārsteigta,liekas, ka Tu iekāpi manī, jo tik precīzi uzrakstīt kā es jūtos, vientuļa un bez laimes, pilnīgi lasot asaras acīs,tā ir, viss kā Tu uzrakstīji Arī par pasākumiem,tiešām tagad apmeklēju,viss tik precīzi. Tev ir augstāko spēku dots talants, lai palīdzētu saprast citiem sevi un ieraudzīt to,ko dažkārt negribam redzēt. Laikam ne velti man facebook parādījās Tava lapa.


Gunta

Atbildē bija vairākas būtiskas neprecizitātes un bija šis tas, kas atbilda


Kristīne

Ļoti precīzi atbildēja uz manu uzdoto jautājumu.


Linda

Paldies,tas ko es jau var teikt iekšēji nojautu,bet nebiju īsti pārliecināta,ka viss ko domāju varētu tā arī būt!
Elvita

Sirsnīgs paldies Elīnai! ♥️ Jautājums izskatīts ļoti plaši, izsmeļoši. Kārtis sniedza pārliecību un skaidrību aktuālajā jautājumā.


Zane

Pirmo reizi ar šo saskāros, esmu patiesi apmierināta. Ļoti precīzi apraksti. Laba, ātra komunikācija. Liels paldies! :)


Līga

Lasot aizmirsu, ka neesam pazīstamas, jo nu tik precīzi atsaukties uz personīgiem, reāliem faktiem… wow. Lasu un pārlasu vēl un vēl… ir viela pārdomām un lietas ar ko jāstrādā, lai attīstītos. Noteikti izmantošu konsultāciju vēl. Apbrīnijams talants un dotības. Noteikti iesaku kā resursu, lai paskatītos uz lietām no malas un ieraudzītu to ko negribas atzīt 🙈


Aira

Paldies, viss būtība jau pašai bija zināms, katru 1dienu gaidīju ar nepacietību, lai saņemtu e-pasta zinu no Jums


Anete

Viss teiktais savilkās kopā ar esošajiem un pagātnes notikumiem, kas radīja lielāku izpratni par notiekošo un tālākajiem soļiem, kurus nepieciešams spert.


Monta

Hmmm...par Taro kārtīm neko sliktu nevaru teikt,īstenībā nu kādus 90 procentus ticu viņām,jo personīgi man,kad Elīna izlika kārtis...biju mazliet pārsteigta par to,ka kārti tomēr saka taisnību,un dod padomus ko un kā apmēram rīkoties un ieklausīties sevī... Noteikti šo procesu vēlos atkārtot vēl....


Gunce

Elīnai pavisam noteikti ir talants. Ne kurš katrs spēj pareizi nolasīt Taro. Un aikam ne kuram katram Taro to ļauj..

Daudzas lietas, ko viņa ir pateikusi, tiešām ir bijušas pareizas- gan nozīmīgas, gan mazāk svarīgas. Bet labākais ir tavs, ka Taro liek apdomāties un paskatīties uz savu dzīvi no malas. Varbūt ne vienmēr tas, ko tur ieraudzīsi, Tev patiks..bet kā Elīna saka- visu var mainīt! :)

Tālākais jau ir katra paša ziņā.


Madara

Man bija nepieciešams, lai man vismaz mazliet norāda vai esmu uz pareizā ceļa un Elīna man palīdzēja to saprast! :) Izliktās kārtis nevienā teikumā pavisam neaizšāva garām. Es priecājos, ka Elīna izlika kārtis, jo tās tikai apstiprināja, to, ka man ir konkrētas lietas jāmaina un pat mazliet pabrīdināja, kas notiktu, ja neko nemainītu. Tātad man ir patiešām liels stimuls turpmāk strādāt ar sevi un mainīt lietas, kuras nav gluži pareizas :)


Laura

Biju pamatīgi apjukusi savās jūtās. Pirms lūdzu, lai Elīna man pazīlē, jau tad it kā zināju, kas man patiesībā ir jādara, bet kaut kādu iemeslu dēļ negribēju atzīt pati sev, ka tas ir īstais ceļš, un ka tas ir pareizi. Un pat nespēju pateikt pretošanās iemeslu.

Kad Elīna man izzīlēja, viņa man pateica gan kā šobrīd jūtos, gan arī kāpēc baidos no tā, kas mani gaida priekšā. Sākumā to rindiņu par bailēm kaut kā laidu garam, jo nesapratu, no kā tad es tā baidos, ka kārtis to spēj nolasīt, bet pati sev atzīt to negrasos. Līdz vienu dienu man ar bomi pa galvu iedeva, un es sapratu savu baiļu iemeslu. Zem Elīnas viena uzrakstītā vārda slēpās ļoti daudz manu baiļu. Patiesībā jau sen man tās bailes bija, tikai kādu nezināmu iemeslu dēļ centos tās apslāpēt. Hmm..Meloju atkal sev, jo tie iemesli tomēr ir zināmi, nevis nezināmi .

Elīna arī man pateica, kas man tieši jādara, lai beidzot būtu laimīga, un par to es esmu viņai ļoti pateicīga :) Esmu pateicīga savam apjukumam, jo tieši tas man lika sazināties ar Elīnu, un saprast, ka lietas, ko darīju agrāk nebija veltīgas, un ja tā turpināšu, tad drīzumā nokļūšu pie sava mērķa, tas ir, būšu neizsakāmi laimīga. Tas viss jau it kā slēpās manī, jo kā jau Elīna teica, kārtis atspoguļo dvēseļu stāvokli, bet man, acīmredzot, tomēr vajadzēja apstiprinājumu no "augšas", ka virzoties pa pareizo ceļu, nonākšu pie sava mērķa.

Paldies, Elīna :)


Līva

Tā kā pati pēc horoskopa esmu Zivis, tad zinu, ka, cilvēku, kas dzimuši šajā zīmē, dzīve vienmēr ir saistīta ar kaut ko mistisku, noslēpumainu un ne vienmēr izskaidrojumu. Izņēmums nav arī Elīna. Neparasts cilvēks ar neparastu nodarbošanos...

Neatceros visus tos jautājumus, kuru dēļ es pati esmu griezusies pie Elīnas un Taro pēc palīdzības, bet mani pašu vienmēr ir pārsteidzis tas, cik dažbrīd ļoti precīzi, Elīnas pateiktais, kas nolasīts no kārtīm, var atspoguļot to, kas varbūt noslēpts visdziļāk sirdī. Interesanti ir pārlasīt Elīnas izliktos Gada Taro...un tā pa mēnešiem pārskatīt un secināt - "jā, tā notika....un arī tas bija...".

Tāpat piekrītu arī citu teiktajam - tas, ko atspoguļo Taro kārtis ne vienmēr ir jāpieņem...it sevišķi to, kas attiecas uz nākotni. Kārtīs izliktais dod iespēju izvērtēt...ja kaut kas nepatīk - Tev ir iespēja kaut ko mainīt.


Agnese

Kādreiz tādām lietām īsti neticēju, bet kad pirmo reiz Elīna man zīlēja un tas sāka piepildīties, mans viedoklis mainījās.. Vienmēr kad man vajadzīgs padoms, tagad vēršos pie Elīnas... ;)

iesaku visiem izmantot šo iespēju, TAS IR TO VĒRTS!! :)


Aira

Elīnai tiešām ir talants, jo visu ko viņai pateica kārtis bija patiesība. Esmu tiešām pozitīvi pārsteigta!


Laima

šobrīd dzīvē man ir tāds posms, ka pirmo reizi esmu kā no laivas izmesta. It kā viss notiek, dzīvoju uz priekšu. Bet man vajadzēja saprast, vai tas ko daru, ir pareizi, un Elīna man lika saprast,kas un kā. Tas ko viņa pateica par mani bija pilnīgi precīzi, tādēļ viņas padomos noteikti ieklausīšos un pievērsīšu tiem uzmanību. Noteikti izmantošu viņas spējas vēl!

Paldies Tev, Elīna!


Elīna

Biju patīkami pārsteigta, par to, ko kārtis saka par mani, jo ar Taro kārtīm nebiju iepriekš saskārusies. Padomus ko deva Elīna noteikti ņemšu vērā, bet par tālāko - dzīvosim redzēsim.

Noteikti vēl kādu reizi izmantošu šo iespēju.


Diāna

Par to, ko daudzas jau teica, es pilnībā piekrītu. Elīnai ir talants un spējas..

vēl neesmu līdz galam izpratusi kāršu likšanas burvību, unikalitāti, bet noteiktu esmu sapratusi, ka tas, ko viņas pasaka ir kaut kas neticams un pārdabisks..

kārtis un Elīna man ir palīdzējušas manā dzīvē.. nedaudz nomierināties un pārvarēt sāpes..

paldies.


Līga

Pavisam nejauši arī Es uzzināju par Elīnas piedāvājumu un atklāšu, ka esmu patīkami pārsteigta par rezultātu un pasniegšanas veidu, valodu, problēmas aktualizēšanu un padomu sniegšanu. Ļoti patika Elīnas paveiktais - gan operativitātē, gan precizitātē. :)

Iesaku visiem, kuri šaubās kādā dzīves posmā, pajautāt Elīnai - ko viņa saredz un ko iesaka. :)

Protams - viss tālākais problēmas attīstībā ir atkarīgs tikai no mums pašiem, bet ir taču jauki saņemt kādu apstiprinājumu, uzmundrinājumu, ieteikumus un paskatīties mazliet taisnībai acīs :)

Noteikti kādreiz vēl atgriezīšos :)

Lai veicas! :)


Annette

man pashai aizrauj taro kartis , bet vai es vareetu ar nodarboties kaa Ellina, tad es domaju ka nee.

Katram cilvekam ir savs celjsh ejams, un eliina ir noteikti izvelejusies savejo. :)

un jo vairak vinja darbosies ar sevi , jo dizhaaaka kljuus.

es gribeju pateikt , to , ka vinja

ir ljoti laba savaa lieta. iesaku visiem. :)

paldies tev. prieciigus ziemassvetkus.


Katriina

Elīna ir viens no tādiem cilvēkiem, kura sniegtajā padomā es tiešām ieklausos un zinu, ka es varu ticēt tam, ko viņa pasaka. Visi nozīmīgākie dzīves procesi (sauksim tos tā) priekš manis, kurus Elīna man ir paredzējusi, notika tieši tā, kā viņa tos redzēja. Man ļoti vērtīgi liekas tas, ka šī unikālā meitene, izliekot kārtis, visu pasaka, kā viņa to reāli arī redz. Varbūt dažreiz tās ir lietas, ko negribam dzirdēt, bet tas ir liels pluss, ka tās netiek noklusētas, jo šis godīgums ļauj patiešām aizdomāties par sevi un savu dzīvi un ļaut saprast to, ka, kā saka Elīna, visu var mainīt) Personīgi es, pēc šādiem "seansiem" prātā automātiski sazīmēju iespējamo konkrētā jautājuma risināšanas shēmu, un tas viss, pateicoties Elīnai. Sirsnīgs paldies viņai!)


Ieva

Pie Elīnas devos ar piedzīvojuma garšu mutē :) vienkārši ļāvos stāstam, ko Elīna man ir izlikusi.. Cilvēks ir būtne, kam interesē vairāk par tagadni. Visas domas tā vien grozās par un ap - ko darīt, kā labāk, kas notiks, ja... Ar Elīnu ir interesanti un viegli. Neiesaku tikties ar viņu tikai "pārbaudes" nolūkos. Kārtis nemuļķo... taču der ieklausīties pašam sevī un izvērtēt savas iespējas un ceļus, nevis truli gaidīt, ka tā vai šitā notiks. Lai veicas, Elīna!


Laura

Atbildes, ko saņēmu no Elīnas bija skaļi izteiktas domas un fakti, ko varbūt dziļi sevī jau nojautu, bet negribēju/nevarēju atzīt...liels paldies jo starp visu informāciju ko saņēmu, bija pāris lietas, kuras, manuprāt, ir tiešām ļoti svarīgas un gana nopietnas, lai es beidzot saņemtos un rīkotos! :) Par to paldies un zinu, ka noteikti griezīšo pie Elīnas vēl, tikai tad, kad būs pienācis īstais brīdis un pati būšu izdarījusi visu ko esmu apņēmusies...dzīve pati piespēlē izdevības - mūsu uzdevums tās nepalaist garām. Laikam biju to kaut kur ikdienas rutīnā piemirsusi! Paldies Elīnai, ka atgādināja! Saulainu dienu visiem! :)


Agnese

Liels paldies Elīnai , par atbildēm. Tagad jūtos vēl stiprāk - pārliecinošāk, un ar lielāku stimulu doties savai dzīvei pretī! :)


Zanda

Elīnas sniegums man šķita ļoti pārliecinošs. Viņa precīzi noraksturoja situāciju, kāda tā ir tagad, un ieteica, kā rīkoties tālāk. Liels, paldies par to. Domāju tuvākajā laikā noteikti griezties pēc padoma pie viņas vēl, lai ar Elīnas palīdzību sakārtotu pati sevi,un tiktu ar sevi skaidrībā. Zinu, ka ar Elīnas talanta palīdzību tas noteikti izdosies.


Agnese

Varu teikt tikai tos labaakos vaardus, jo informaaciju,kuru es saneemu no Eliinas un Eliina savukaart no kaartiim, ir tieshaam preciiza.

Paldies. :)


Ieva

Varu pateikt tikai to, ka Elīna mani apgaismoja. Protams,ka man pagaidām ir vēlēšanās apānīt pašai sevi- iestāstot,ka varbūt tomēr varētu būt tā kā biju vēlējusies, nevis kā Elīna man izskaidroja- apzinoties,ka viņa man pateica visu tieši tā kā ir. Vienmēr jau gribas sevi pamānīt ar domu- a varbūt tomēr! Bet NĒ! Šobrīd jūtos kā apsnigusi no skaidrām debesīm, tāds apjukums- bet tam visam nepieciešams laiks, brīdis savu domu, viss ir ''jāsagremo'' un ar paceltu galvu jācīnās pret to,kas nomāca. - jo tagad esn zinu ceļu pa kuru iet, :)

Paldies Elīn :)


Linda

Garīgās izaugsmes ceļā esmu jau diezgan sen. Biju saskārusies ar ļoti daudziem cilvēkiem, kuri ar dažādām metodēm dod cilvēkiem padomus un ielūkojas nākotnē. Elīna un TARO kārtis ir atradums. Man vienmēr parunājoties ar viņu domas nostājas savās vietās un ir skaidrs, ko augstākā pasaule man ir sagatavojusi. Nekādu pamācību vai subjektīvisma. Iesaku visiem visiem, kas vēlas vispirmāmkārtām mainīt SEVI. Viss ir par mums pašiem un tāpēc jāsāk katram pašam ar sevi. Tā ir kā mazā Indija šeit (vismaz priekš manis).


Ilzite

Saku lielu paldies Elīnai! Tas, ko uzzināju par sevi no Taro kārtīm, man nebija nekāds pārsteigums. Viss precīzi pateikts kā ir. Tikai dažas īpašibas es sevī nebiju pamanījusi, bet tagad zinu, pateicoties Elīnai! Arī uz priekšu vērsīšos pēc padoma pie Elīnas.


Agita

Paldies, Elīna, par detalizētu izklāstu! Ir par ko padomāt :)


Ilze

Jusu izliktas kartis ienes gan mazliet vairak skaidribas. Jus kartis nolasijat dazas ninases,ko tiesam zinu tikai es pati un ne arvienu neesmu dalijusies.Taka domaju,ka Jums sanaca loti labi sajust visu Un par tam jutam Jus trapijat desmitnieka....

Liels paldies!!


Santa

Vēlos pateikt lielu paldies Elīnai par to, kā viņa man ir palīdzējusi un palīdz ar Taro un ieteikumiem. Sākumā arī es biju skeptiska pret Taro, kaut arī man šīs lietas ir interesantas un patīk, bet, kad saņēmu Taro atbildes, biju visai pārsteigta, jo tas, ko Elīna man uzrakstīja, visai precīzi atbilst esošajai situācijai, piemēram, par manu personību vai par situāciju ar vīriešiem. Nu es zinu, ka varu paļauties uz Elīnu, ka varu viņai jautāt teju jebko, kas mani interesē, un viņa man vienmēr sniegs atbildes vai norādīs virzienu, kurā meklēt atbildes. Es varu pati pie tā strādāt un meklēt risinājumu, mācīties strādāt ar sevi un meklēt atbildes, kuras visas ir mūsos katrā pašā. :) Mīļš paldies Tev, Elīn, par to, ka esi man palīdzējusi. Tiešām to visu augstu vērtēju. :) Ir vērts griezties pie Elīnas pēc palīdzības, jo viņa tiešām var palīdzēt un atbildēt uz jautājumiem. :) Paldies vēlreiz. :)


Indra

Biju nonākusi tādā izmisuma situācijā, kurā vairs neredzēju izeju. Es vairs nesapratu sevi un izmisums man liedza loģiski domāt. Nejauši uzdūros Elīnas mājaslapai un mani tā tik ļoti uzrunāja, ka uzrakstīju. Lai arī man bija kauns par savu problēmu, saņēmos un visu izklāstīju. Saņemot atbildi es apstulbu no tā cik tā bija dziļa un izsmeļoša, sajūta , ka mani pazītu. Man bija daudz ko domāt un radu spēku sākt meklēt risinājumu, jo bija konkrētas norādes, kas ir iemesls radušais situācijai. No Elīnas saņēmu atbalstu un sapratni, kas man bija pati svarīgākā, sajūtu, ka mani uzklausījis draugs. TARO vēstījumi manuprāt, ir kā Visuma atbilde caur manu zemapziņas, apziņas un darbības prizmu, veids kā man sevi saklausīt un saprast. TARO man ir kā norāde turpmākajam, tās parāda man ceļu, kuru es diemžēl nekādi pati nespēju ieraudzīt. TARO ir vispārsteidzošākais, neticamākais un reizē iedvesmojošākais un vienīgais reālais palīgs sava ceļa atrašanā. Man svarīgākais ir izprast sevi, atrast ceļu un man to paver TARO. Es Elīnai varu uzticēties no sirds un zinu, ka mani sapratīs un caur TARO saņemšu atbildi uz savu problēmu.


Diana

Paldies, Elina! Tev tiešām ir talants. Var redzēt, ka ar kārtīm esi uz "TU". Esošās situācijas analīze ir patiesa un atbildes man palīdzēja izlemt kā rīkoties, kaut arī situācija sarežģīta sajutu, ka esmu uz pareiza ceļa.


Anita

Vēlreiz saku paldies par darbiņu!

Daudzas lietas Tu esi pateikusi precīzi, īpaši par nestabilitāti darba jomā un par vīru, kas varbūt apgādājams...pavisam precīzi...


Baiba

Precīzs apraksts, par vīrieti taisnība, kaut gan grūti kaut ko komentēt ,jo mīlestība paliek mīlestība, pati neko nesaprotu un nevēlos arī saprast. Man ir lieli plāni, bet neliekas, ka eju nepareizajā ceļā, varbūt eju nepareizajā tāpēc, ka baidos un šaudos. Par veselību-tieši desmitniekā! Un LIELS Tev paldies par informāciju, man bija ļoti interesanti!


Rudīte

Milzīgs paldies par atbildēm, raksturojums ir precīzs. Ja tā var pateikt, neko par cilvēku nezinot, tad tas ir talants. Prieks, ka atbildes saskan ar manām sajūtām, es vēl nezinu kā tam visam jānotiek, bet zinu, ka notiks.Dažreiz tāds atbalsts ir nepieciešams, Tu ej un dari un domā un ceri, bet it kā nekas nemainās, nekas nenotiek, tad rodas šaubas, vai tas ir pareizi, vai man to vajag. Elīnas atbildēs es guvu apstiprinājumu, ka notiek, vienkārši jāiet pa savu ceļu un jādara tas, ko sirds liek. Un manā jautājumā nebija nekādu konkrētu norāžu par ko tieši es jautāju, par kādām pārmaiņām, bet atbildes bija precīzas,par manām vissvarīgākajām sajūtām, domām.

Paldies, Elīna!


Amanda

Sveicinaati!

UUUU. - kaaa auksta, veesa dusha shitas viss, ko tikko salasiiju. tas viss bija absoluuti desmitniekaaa, aarpraac - es vienkaarshi nesaprotu, kaa kaads cilveeks kaa Juus esot taalu projaam (es dziivoju IIrijaa) speej tik detalizeeti preciizi noraksturot manu buutiibu un dot atbildes uzjautaajumiem, kurus pat nespeeju normali noformuleet.

Un tas mans rakstura apraksts - izcili preciizi, ljoti patiesi.

Lai nu kaa, sirsniigs paldies par Juusu ieguldiito laiku un pacietiibu, un apnjemsahos un veel par visu sho detalizeeto apsrakstu! Super!

Sii taada vestuliite , ko paarlasiit man tad, kad uznaak taadas beedu leekmes kaut kaadas dazkart!

Veiksmi!


Janeta

Visu cieņu Elīnai! Lai arī pienākas dzirdēt skarbus vārdus, tie ir patiesi un rosina domāt, ko darīt tālāk! Tā jau ir, mēs it kā apzinamies, kas jādara, bet pietrūkst drosmes, pārliecības, ka tieši tā ir jādara. Ir jāmostas, jābeidz dzīvot ilūzijās. Protams, ir lietas, kuras nav līdz galam skaidras, bet tas nāks ar laiku! Elīnīt, vēlreiz liels paldies!!!


Evija

Liels paldies :)

Par karjeru pateicāt diezgan pareizi. Par attiecībām dažas lietas arī diezgan precīzas.

Domāju, ka Jums ļoti labi sanāk šī lieta :) Droši vien pēc kāda laika sakontaktēšos ar Jums atkal.


Baiba

Iepriekš, pirms izdomāju pamēģināt taro, nemaz tam īsti neticēju, bet, kad Elīna man izlika kārtis un pateica visu precīzi par to, kā es jūtos, tad sāku tam ticēt. Patiešām, ieguvu daudz labu padomu par to, kā būtu jārīkojas nākotnē, kas mani varbūt sagaida. Tas tikai un vienīgi palīdzēs man turpmāk zināt, kas darāms. Jebkuram, kuram ir kādas neskaidrības, sirsniņā kaut kas sakrājies par kādu tēmu, par kuru nav, ar ko aprunāties, tad šis ir īstais cilvēks, kurš varēs palīdzēt :)

Saku lielu paldies! :)


Baiba

Milzīgs paldies Elīnai,par izklāstu...un tik precīzu manu iekšējo sajūtu raksturojumu...sapratu,kas man jāmaina sevī pašā,lai arī attiecības ar apkārtējiem sakārtotos...:)

teikšu godīgi,biju patīkami pārsteigta par to visu :) Par nākotni-jā,pienāks,tad redzēšu...bet dotajā momentā paldies par sapurināšanu :D

Paldies :)


Lāsma

Paldies, Elīna, par Tavu darbiņu!

Un runājot par izzīlēto - kā jau minēju arī pati cenšos iemācīties taro un biju centusies sev izlikt salikumu -vientuļnieka analīze. Kaut arī kārtis ir savādākas kā Tavā izlikumā, bet tas skaidrojums man sanāca stipri līdzīgs, protams ne tik detalizēts un niansēts. Katrā gadījumā Tevis teiktais pilnībā atbilst patiesībai un varu parakstīties laikam zem katra vārda. Katrā ziņā liels Tev paldies.


Linda

Liels Paldies par tik izsmeļošām atbildēm.

Neticami,bet tiešām tas ko Tu esi nolasijusi no kārtīm tā arī ir,pati par to nemza nebiju tā domājusi, bet tiešām tā arī ir.


Baiba

Liels paldies par jūsu atbildi, tas tik tiešām ir bijis precīzs raksturojums tam, kā es jūtos un kāda ir pašreizējā situācija.


Evita

Oho.. Tas bija to vērts! Ir tik daudz, par ko aizdomāties, ko vēl pati nebiju pamanījusi. Paldies Jums liels, būtībā viss, ko tieši gribēju zināt, ir skaidrs.


Laila

Bija pienācis brīdis,kad mīlestībā bija lūzums. Viss pēkšņi pārtūka utml. Un tā nu šaustījos-kāpēc,vai tiešām spēle tā bija utt.. Katrā ziņā - man bija ļoti sāpīgi. Pēc tās dienas - iekšā nemiers, gribas raudāt, bet it kā nē. Nepatīk neziņa.

Uzrakstīju Elīnai. Un hops - kā gaismas stars viņa man atbildēja. Atbildēja uz maniem jautājumiem un vēl izanalizēja manas sirdslietas - tieši pēc šī arī tā pavisam noticēju viņai, jo viss, ko viņa pateica bija Perfekti (+,-) par mani,manām sajūtām un vēlmēm.

Tiešām! Fantastiska sieviete ir Elīna! Nespēju teikt,ka viņa ir talantīga, jo talants man saistās ar ko citu. Elīna manās acīs ir kas prātam neaptverošs!

Noteikti šī nebūs pēdējā reize,kad pie viņas vēršos pēc padoma.

PALDIES,Elīna!


Agave

Vēlos pateikt Elīnai lielu paldies!

Katram mums reizi dzīvē ir bijusi situācija, kad īsti nezinām kur glābiņu meklēt:). Tā nu bija arī man...apjukums, izmisums, bailes no nākotnes (vai izdarītā izvēle būs pareiza), bailes kļūdīties utt. Atbildes kuras saņēmu mani pārsteidza. Pašai sev nācās atzīt lietas, kuras mēģināju noslēpt pati no sevis, kuras bija tālu zemapziņā. Pat konkrētas lietas (problēmas) par kurām zināju tikai es, Elīna man uzrakstīja tā it kā būtu to visu sen jau zinājusi. Tā nu man nācās pieņem skaudro patiesību un arī atzīt savas kļūdas, par ko Elīnai esmu ļoti pateicīga. Šobrīd ir daudz vieglāk raudzīties uz situāciju, izprast otru cilvēku kura uzvedība mani iepriekš bieži satrauca, jo Elīnas teiktais soli pa solītim apstiprinās.

Uzskatu, ka Elīnai ir īpašas dotības, taro var mācīties visu mūžu, bet tas ko pasaka Elīna cilvēku neredzot, tas ir kas vairāk par kāršu likšanu.

Novēlu Elīnai veiksmi un izaugsmi!


Tatjana

Paldies Tev, Elīna, liels, liels!!! Biju pārsteigta par Tavām spējām un pateicos par visu, ko Tu man palīdzēji


Dace

Liels paldies par izsmeļošo atbildi. Ļoti daudz informācijas atbilst patiesībai. Paldies vēlreiz!


Mārtiņš

Liels paldies Elīna.

Esmu patiešām pārsteigts un pat mazliet šokēts par to kā Jūs spējat šādi informāciju iegūt un tik pārskatāmi pasniegt.

Liels Jums paldies un, lai Jums tas viss labākais dzīvē - Jūs palīdziet cilvēkiem un tas priecē.


Dincis

Esmu ļoti pārsteigta par visu pateikto caur Taro kārtīm. To lasot,man pat asaras saskrēja acīs. It kā būtu ielīsts manā dvēselē! Tas viss man liek aizdomāties atkal un atkal. Laiks rādīs, cik daudz viss piepildīsies,bet patiesībā mana sirds jau daudz ko nojauta,tikai vajadzēja tam visam apstiprinājumu. Milzumlielais paldies!


Lāsma

Paldies, Elīna! Tev ne tikai ir izdevies sajust, bet ir pat sirreāla sajūta, ka esi bijusi klātesoša šajās attiecībās un zini, gan par ko sarunājamies, gan arī to, kas notiek mūsos un ko viens otram neizpaužam. Daudz ko jau pati it kā zināju, bet biju pati sapinusies, un Tu noteikti liki uz situāciju paraudzīties savādāk..

Vēlreiz paldies. Veiksmi un spēku Tev!


Dace

Jums tiešām ir dotības saskatīt cilvēkos pašu būtību, nevis redzēt vispārīgi un apkārt. Vēlreiz liels paldies!


Madara

ak dievs, cik biedējoši patiesi! Lai vai kā, tagad ir viela pārdomām... novēlu Jums priecīgus, laimīgus un siltus svētkus.


Laimux

esmu pārsteigta par to,cik šīs atbildes ir patiesas, tā it kā Tu mani pazītu, zinātu visu par mani, fantastiski! milzīgs Tev paldies, jo šīs atbildes man daudz palīdzēja. :)


Anna

Labdien!

Arī es nolēmu padalīties savā pieredzē. Tomēr vairāk mani šeit uzrakstīt mudināja mana attieksme pret Elīnu. Teikšu atklāti es biju skarba savā atbildes vēstulē Elīnai, pateicu ka mani nesajuta, un nekas nav patiesība, jo sevi pazīstu un diez vai ko tādu darītu, vai ar Elīnas norādīto cilvēku sapītos. Ir pagājis pusgads, un satiku precīzi aprakstīto cilvēku, notika tas kas man šķita nekad nenotiks, bet tomēr notika. Atvaino Elīna, ka uzreiz tevi nonievāju, viss ko rakstīji piepildījās. Paldies, ka brīdināji, žēl ka neieklausījos. Ar cieņu, Anna.


Tatjana

Labdien,Elīna! Sveika, Elīna!. Biju sarakstījusies ar Jums pagājušajā gadā septembrī un vēlos pateikties Jums par paredzētiem notikumiem manā dzīvē, kas ir piepildījušies šajā periodā. Ļoti esmu Jums arī pateicīga par ieteikumiem, kas palīdzēja man savlaicīgi mobilizēties līdz ar izmaiņām manā darbā, nenervozēt un padarīt visu savā laikā. Paldies liels, liels!!!


Zaiga

Liels Paldies! :)

Domāju,ka pat ļoti palīdzējāt., vismaz lielāka skaidrība un izpratne man noteikti ir. Jāsaka, ka tās lietas,kuras zinu par sevi un par situāciju ir pat 100% precīzi aprakstītas.


Kitija

Liels paldies par atbildi, tiešām viss sakrita. Vajadzēja kādu cilvēku, kurs beidzot atvērs acis :))


Evija

Jūs patiešām daudzas lietas uzrakstījāt tā, kā tas patisībā ir. Ir ietas, kuras nesaprotu, vai arī negribu saprast. Mīļš paldies!

Ar cieņu, Evija!


Dina

Labdien! Vēlos pateikties Elīnai par apbrīnojami precīzām atbildēm un skaidrojumiem uz maniem jautājumiem! Lasot Elīnas rakstīto, man bija jādomā, ka mums katram noteikti vajadzētu vairāk ieklausīties savās sajūtās un tām uzticēties, jo bieži vien mēs daudz ko sajūtam paši, bet neprotam izmantot vai tam īsti neuzticamies. Liels paldies Elīnai par palīdzību sajūtu un notikumu "tulkošanā" un ieskatu to turpmākajā attīstībā! Vēlu veiksmi turpmāk! Ar cieņu, Dina


Laura

Es padomaaju par Tavu jautaajumu - kaapeec es griežos pie Tevis...jau ilgaaku laiku es juutu sevi kaut ko briestam - un pats trakaakais - es tieshaam nesaprotu kas tas ir...bet sajuutas ir labas...nenaak ne izmisusms, ne beedas - vnk juutu ka kaut kas mainiisies...lai sevi iedroshinaatu laikam jautaaju tev lietas, kuras varbuut zemapzinaa juutu...man patiik tas kaa tu atbildi un kaa tu speej sajust cilveekus...sajaa gadiijumaa mani..un patiik, ka tavas atbildes nav viennoziimiigas - ej un dari taa un bus tas un tas...tajaas ir jaaiedzilinaas un jaapienem leemums...

Katraa zinaa - PALDIES Tev liels un Tavas atbidles man tieshaam paliidz...taapeec arii jautaaju!

Lai veicas!


Agnese

Paldies par Tavu milzīgo darbu, Tu to veic lieliski!

Tu esi precīzi aprakstījusi visas manas sajūtas, pagātni un šī brīža situāciju.

Lai ar Tevi notiek visbrīnišķīgākās lietas, paldies vēlreiz, Tu man palīdzēji! :)


Santa

Bet esmu šokā!!!

Jūs pateicāt tik precīzas lietas, es tiešām nespēju nticēt. Joprojām pārlasu Jūsu atbildes un gribētu pajautāt - kā Jūs mani pazīstat?!


Ilga

Liels paldies! Uz tik perfektu situācijas aprakstu pat necerēju. Lai Jums veicas arī turpmāk.


Zane

Pie Elīnas esmu griezusies jau vairrākkārt, un vienmēr viņa palīdzējusi ar padomu. Elīna spēj ļoti patiesi aprakstīt ineteresējošās situācijas un ļoti bieži pat tad,kad jau pagājis laiks, pārlasot viņas rakstīto, secinu, ka lielākoties viss ir bijis patiesi. Paldies Tev liels, Elīna :)


Agita

Elīna palīdz paplašināt skatu uz notiekošo notikumu dzīvē. Tā īstenībā ir liela palīdzība mirkļos, kad tiešām šķiet, ka nezini ko darīt, un kā tālāk iet pa taciņu. Tā teikt šis viss palīdz sakārtot domas galvā un salikt skaidrības vairāk par notiekošajiem notikumiem.


Laura

Paldies! Domaju, ka viss sakrit precizi...viss lidz pedejam.


Dina

Liels paldies par ieguldīto darbiņu. Apbrīnoju, kā var tā sajust svešu cilvēku. Esmu apmierināta, ir vismaz skaidrība uz tuvāko laiku, mēģināšu savas domas sakārtot. Es varu Jūs tikai apbrīnot, paldies. Lai veicas!


Ērika

Liels paldies Elīna par ieguldīto darbu. Man šodien bija liels iemesls aizdomāties par notiekošo, jo esat atklājusi pāris lietas pavisam precīzi ...

Un veiksi Jums Elīna turpmākajā darbībā, Jums labi padodas...


Ilze

Elin,liels paldies,jau kuro reizi paradijas cik lieliski vari sajust cilveku un vina problemu.Karsu skaidrojums bija loti precizs un sekojot tam, mana dzive sakas pozitivas izmainas:-)


Iveta

Labdien Elina!

Paldies par izsmeljoshajaam atbildeem! Lai vai cik gruuti nebuutu pashai prieksh sevis atziit, Juus un kaartis pateica visu kaa ir...

Liels paldies!


Agnese

Milzīgs Jums paldies par smalko skaidrojumu un par to, ka atradāt laiku un tik ātri atbildējāt.

Paldies Jums, Jūs apliecinājāt to, ko jutu. Lai Jums brīnišķīga dzīve :)


Aiva

Saistībā ar manu profesionālo izaugsmi Tavas prognozes piepildījās par 100%. Paldies Tev! Kad uznāca šaubas, lasīju Tavu vēstuli, ka viss izdosies. Tas deva spēkus.:)


Ļena

Paldies, informāciju izlasīju. Dažās lietās izjūtu izbrīnu, bet tomēr ceru ka šī stimulējošā "kritika" no taro puses liks man piestrādāt ar sevi.

Paldies.


Ilze

Paldies!

Jā, daudz kas man tika skaidrāks un pat guvu apstiprinājumu savām pārdomām. Liels PALDIES! Šī man bij pirmā personīgā saskarsme ar šo Noslēpumaino pasauli... un neesmu vīlusies, esmu pat pārsteigta par precizitāti....ļoti precīzi Taro kārtis ir pateikušas.

Ja nu atkal sajutīšu nepieciešamību pēc padoma, noteikti rakstīšu.

Gaišumu un siltumu šajā pelēkajā laikā vēlot,

Ilze


Indra

Sveika, nu jau atkal pavasarī!

Elīna, tik precīzu vēstījumu - par 100%!!!!

Gribēju uzrakstīt, lai pastāstītu kā TARO vēstījums pēc 9 mēnešiem piepildījies vai nē.

Esmu patīkami šokēta par tik!!! profesionālu konsultāciju, tā ir tiešām augstākā klase!

Tiesa to atšifrēt varēju tikai pēc laika...

Vienkārši interesei gribēju pakomentēt, ja vēlies izlasi, ja ne uzmet aci cik Tu esi precīza!!!

Liels paldies par to gaišumu un palīdzību ko man esi sniegusi tad, kad bija bezizejā.

Jebkurā gadījumā tik precīzi vēstījumi ir liela māksla.

Tā Tev tiešām ir liela meistarība.

Sirsnībā Indra


Daira

Milzīgs paldies, tie punktiņi uz I ,kas katram ir nepieciešami ir atradušies. Labs apraksts un izjūtas, lieliska valoda,ka neizplūst liekvārdībās, bet ļoti konkrētā tekstā par ko grozās lieta. Pati sāku apgūt šo maģisko nodarbi un varu teikt, ka lieliski lasāt kārtis :) Paldies, par spēku un ieguldīto darbu/laiku.


Zane

Ik pa laikam joprojām pārlasu Tevis rakstīto, jo ļoti daudz kas turpina īstenoties :)


Rudīte

Paldies par atbildi, viss par mani ir patiesība, izņemot par materiālo,bet tas var būt teikts plašākā nozīmē un tad tā tomēr ir. Milzīgs paldies!


Ilze

Sveika Elīn!

Ir pienācis brīdis, kad atkal vēlos tavu palīdzību :)

Iepriekš esi man likusi kārtis 2 x, par dažādiem jautājumiem.. un zini... tik ļoti daudz ir noticis tā, kā Tu esi nolasījusi kārtīs.

Ik pa laikam pārlasu tās vēstules un tikai tad, kad tās lietas notiek, es saprotu, tā īsti tā rakstītā jēgu. :)) Fantastiski :))

Paldies Tev Liels, jo bija brīži, kad tevis rakstītais lika man saņemties un bija gaismiņa tuneļa galā! :))


Baiba

Paldies Jums, Elīna, par tik ātru atbildi, pirmkārt:) Esmu patīkami pārsteigta, Jūs manu būtību, manas iekšējās emocijas nolasījāt, it kā būtu Jums stāstījusi par sevi. Fantastiski! Noteikti ņemšu vērā Jūsu ieteikumus!

Novēlu Jums, lai Jūsu dzīvē viss izdodas:)

ar lielu pateicību un laba vēlējumiem.


Linda

Atzīšos, griezos pie Elīnas nedaudz skeptiskā noskaņojumā, bet izmisums dzina, un patiešām - tas, ko Elīna teica, piepildījās pilnībā.Visu cieņu.


Baiba

Es teikšu tā - biju diezgan skeptiski noskaņota, kad lasīju Elīnas izlikto kāršu stāstu...nu nekā tāda (šķita - tas jau bijis, tas...nu tas nav par mani utt.)...Bet tad...viss sāka notikt, katrs teikums "atdzīvojās"...jutos izbrīnīta un pārsteigta par tik lielu precizitāti, līdz pat sīkumiem. PALDIES, Elīna!


Vita

Labdien! Milzigs paldies! 99.9 procenti viss ir taisniba. Milzigs velreiz paldies! Jums ir patiess talants.Uz daudzam lietam paskatijos no cita skatu punkta. Tiesam jauki,ka ar savu talantu varat palidzet cilvekiem. Lai veicas un viss izdodas!


Iveta

Padalīšos pieredzē:

Man Elīna zīlējusi ir vairākas reizes – un mani vienmēr ir pārsteigusi viņas spēja just cilvēku/kārtis/situāciju. Pēc kāda laika pārlasot Elīnas rakstīto – var tikai pabrīnīties – nu kā var tik tieši un precīzi aprakstīt nākotnes notikumus...līdz sīkumiem.

Paldies, Elīna – par precizitāti – es noteikti jautāšu vēl – ir vieglāk “iet”, ja kāds parāda pareizo ceļu. PALDIES.

Ja man draudzenes vai kolēģes jautātu vai nezinu kādu zīlnieci, kura precīzi varētu pareģot notikumus – es nemirkli nešauboties ieteiktu Elīnu.


Maira

Elīna!!!! nepārspējamā meitene!!!! Es esmu uz pauzes! Šādu karalisku dāvanu saņemt- tas ir kaut kas!!!! Tiešām, kaut ko tādu negaidīju. Mīļš, mīļš paldies!!!! Ko lai vēl piebilst- lasu un domāju, ka precīzāk vairs nevar. Ar bailēm gaidu ziemu, jo pati jūtu, nebūs labi. Bet tas nav galvenais. Galvenais ir tas, ka spēji mani pamatīgi pārsteigt. Vēlreiz -milzīgs paldies!!!! Lai Tev pietiek spēka, veselības turpināt šo nodarbi, jo esmu pārliecināta, ka ne katrs to spēj un ne katram tas ir dots. Tev tas izdodas lieliski. Lai Tev veicas!!!!! Un vēlreiz visam pa virsu- MĪĻŠ PALDIES!!!!


Agnese

Sākšu ar to, ka pateikšos par Tavu talantu, jo viss, ko Tu man rakstīji ir noticis! Paldies, jo daudzkārt Tu mani ļoti motivēji. Paldies Tev!


Ilze

Elīn, tas ir fantastiski kā spējat to visu pateikt. Tik daudz lietas, kas ir manā prātā, Jūs pateicāt vārdos! Par sevis realizēšanu un par attiecībām ar vīriešiem - tik precīzi tass viss!

Un es sapratu, ka neesmu savās domās kļūdījusies, ka man ir jāstrādā pie sevis un jāmainās!!! Paldies, neizsakāmi LIELS! Jūs esat tik talantīga!!!


Ewa

Jūs trāpījāt 10 niekā. Neviens astrologs to nebija spējīgs man pateikt.


Ieva

Vispirms liels, liels paldies!

Jums, Elīn, tiešām piemīt milzum liels talants un spējas.

Vairākas reizes rūpīgi pārlasīju rakstīto,un saprotu ka ļoti precīzi spējat aprakstīt situāciju.

Jūsu teiktais noteikti palīdzēs izdarīt izvēli.

Visinteresantāk man likās ka redzat ceļu, braukšanu, mācības un eksāmenus,jo vakar iestājos Autoskolā!

Liels paldies!

Ceru, ka arī nākotnē vajadzības gadijumā sniegsiet padomu!

Jauku un izdevušos dienu!


Iveta

Pārlasīju atsauksmes par Elīnas precīzajām atbildēm uz jautājumiem....daudzi jautājuši vairākas reizes, es arī...un vienmēr esmu bijusi pārsteigta par precizitāti ar kādu Elīna paredz nākotnes notikumus – viss notiek tieši tā kā Elīna paredzējusi kaut gan ... tieši par tādu iznākumu visbiežāk nekas nav liecinājis.

Manuprāt ar tarologiem ir tā – katram vajadzīgs savs tarologs. Uzskatu, ka katram vajadzētu pakonsultēties ar patiešām labu tarologu (Elīna tāda ir), ja patiešām ir sajūta, ka dzīvē kaut kas nav kārtībā.

Ja gribat izvēlēties savu tarologu, padomdevēju dzīves sarežģītajās situācijās, brīžos, kad nepieciešams izlemt pa kuru ceļu tālāk iet – es ieteiktu izvēlēties Elīnu.


Lauma

Varu teikt,ka Jūs patiešām esat neparasti apdāvināts cilvēks,jo Jūs esat saskatījusi to,ko es šonakt bezsapņu miegā pati izsecināju..

Vēlreiz milzīgs Tev paldies!

Lai neaptrūkst spēka un enerģijas palīdzēt citiem:)


Kristīne

Liels paldies par smalko izklāstu! Ir laba viela pārdomām! Un vēlreiz paldies par šo lielisko iespēju!


Vineta

Milzīgs paldies par atbildi! Es apbrīnoju un esmu pārsteigta, bet Jūsu aprakstā precizitāte ir līdz maksimumam.

Kas attiecās uz naudas projektu, tad esat aprakstījusi par 99%, ja ne par visiem 100%.

Un kas attiecās uz manām attiecībām, tad arī abprīnojami tiešs un trāpīgs raksturojums! Paldies par šo!


Iveta

Ir pagaajushi gandriiz divi gadi, kopsh peedeejo reizi man ziileeji. Toreiz bija ljoti gruuti pienjemt to, ko man staastiiji, bet tagad to visu paarlasot saprotu, ka viss kam bija lemts piepildiities pa shiem diviem gadiem ir punkts punktaa piepildiijies (iznjemot jautaajumu par beerniem, jo patieshaam veel neesmu piekjeerusies shai teemai)!!!


Mārīte

jūsu redzējums pirms pāris gadiem man palīdzējis vairākkārt savākt domas un rīkoties adekvāti....dzīve ir nesusi pārmaiņas,cerams,ka lēmums bija pareizs,jo pagaidām šķiet,ka dzīve lēnītēm kāpj augšup....

Jauku un veiksmīgu dienu vēlot

Ar cieņu

Mārīte


Zane

Liels paldies par ieguldīto darbu un Jūsu redzējumu par manis uzdotajiem jautājumiem! Jāteic, ka esat mani šokējusi (pozitīvā nozīmē) par savām spējām!

Ceru, ka savās iespēju robežās turpināsiet palīdzēt cilvēkiem un, lai Jums veicas! :)


Arta

Liels, liels paldies Jums! Es lasīju un, lai gan nebija lietas, kas ir man glaimojošas, esmu šokā par to, cik precīzi. Un es esmu ļoti patiecīga Jums par pateikšanu ar vārdiem to, ko it kā sajutu, bet nevarēju sev noformulēt.

Es darīšu visu, lai labotu situāciju, kurā esmu un kāda esmu un centīšos mainīties, kā devāt padomus! :)

Man bija ļoti svarīgi to visu dzirdēt un vēlreiz milzīgs paldies!!


Madara

Es gribeju pateikt, ka Jums izdevas tiesam diezgan precizi visu pateikt, apbrinojami... Par nakotni vel nezinu, ka piepildisies, bet katra zina tagadnes info mani nolika kartigi uz lapstinam, ka bija gruti pieslēgties darbiem talak, vakar.

Bet esmu gandarita, ka uzzinaju to, ko Jus teicat.. Un velreiz mils paldies par to, ko darat, un ar atdevi!


Ой

Хотелось бы и мне поделится своими эмоциями после обращения к Элине! Как-то узнала про Элину через знакомую, и долго не решалась написать. И в один прекрасный день, мне прямо загорелось! После полученного ответа, я даже не представляла что моя жизнь может сложится именно так. Через пару недель у нас начались очень серьезные проблемы с криминалом, и Элина не отказала в срочной помощи! Она не побоялась дать ответы. Сейчас прошло еще мало времени, чтобы сказать на сколько точно её карты ответили мне, но многое уже сбылось! Советую всем! Очень надеюсь, что в будущем встречусь с Элиной в реальной жизни!


Valda

Milzīgs jums paldies! Izlasot Jūsu vēstules, man ilgi jādomā, tur ir kaut kas ļoti motivējošs. Skatos uz savu dzīvi it kā no malas un, jā, rodas drusku skaidrība un spēks. Vēlreiz silts, cilvēcīgs paldies Jums! Lai Jums veicas vēl kādu cilvēku atbalstīt un pavilkt uz augšu!


S.K.

Paldies! Godīgi sakot - precīzi! Skats no malas tiešām liek daudz ko pārdomāt un saprast.


Zane

Milzīgs PALDIES Jums Elīna par tik patieso izlikumu.

Dziļi sirdī es zināju,ka tā ir.

Lai Gaiši un silti svētki.


Monta

Liels, liels paldies Tev par ieguldīto laiku un darbu. Kā vienmēr ļoti noderīgi!:) Cik labi, ka Tu esi!


Madara

Liels paldies, Elīna, ka palīdzējāt mazliet vairāk iedziļināties man tik būtiskā situācijā šobrīd.

Palīdzējāt rast atbildes uz man svarīgiem jautājumiem - kas un kāpēc.

Ļoti jauka un pretimnākoša attieksme!:)

Tagad zināšu, ka grūtās situācijās varēšu vērsties pie Elīnas un saņemt skaidras atbildes.


Indra

Man tava 2020.gada prognoze bija precīza uz viesiem  200%. Lai gan, likās pilnīgi neiespējama.


Ieva

Wow, Tavas spējas redzēt tik skaidri, brīžiem mulsina.


Simona

Liels paldies, Jums Elīna par atbildēm.  Ir lietas kas mani mazliet pārsteidza, bet kopumā Jūs apstiprinājāt manas aizdomas. Vismaz es zinu, ka esmu atdevusi visu šīm attiecībām, bet partneris nedara to pašu.

Es pie Jums noteikti vērsīšos vēl kādreiz.

Lai izdevusies nedēļas nogale.


Inita

Paldies, Elīna!

Esmu pārsteigta par jūsu sniegto redzējuma izklāstu, vai tiešām kārtis spēj to visu parādīt?!

Tas ir stāsts par mani un pati jau sajutu, ka attiecības vēl tik ātri nesakārtošu...

Vēlreiz, paldies! Man patika jūsu sniegtā konsultācija.


Aija

Liels Jums paldies par palīdzību!

Pilnīgi precīzi! Tagad ar vieglu sirdi un skaidru prātu varu aizvērt šo savas dzīves lapu, lai sāktu ko jaunu un labāku. Paldies.


Kristiāna

Paldies, par redzējumu! Pārlasīju vēstuli vairākas reizes, viss sacītais atbilst. Gan pagātnes notikumi, gan pašreizējā situācija darba vietā, gan sacītais par manu raksturu.

Vēlreiz paldies par doto padomu, centīšos mainīties, strādāt ar savām sliktajām īpašībām.


Aira

Paldies, viss būtība jau pašai bija zinams, katru 1dienu gaidiju ar nepacietību, lai saņemtu e-pasta zinu no Jums.


Kristīne

Sveika, Elīna! Esmu Jums pateicīga par skaidrojumu! Likās, ka viss pasaules smagums sagūlis virsū ar neskaidriem jautājumiem, bet Jūsu atbildes sniedz mieru un paļaušanos. No sirds pateicos! Lai miers!


Anete

Viss teiktais savilkās kopā ar esošajiem un pagātnes notikumiem, kas radīja lielāku izpratni par notiekošo un tālākajiem soļiem, kurus nepieciešams spert.